Hakkımızda

ALD Tekstil.A.Ş. firması, 22 yıllık tecrübeye sahip Megrel Tekstil firması bünyesinde Bursa’da Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde 2017 yılında kurulmuş olup sanayide büyüme adımlarını atmaya başlamıştır. Son teknoji picanol dokuma makineleri ile üretimini sürdüren firmamız, kurulduğu  günden itibaren pek çok uluslararası marka ile işbirliği içinde gelişimini devam ettirmiş ve uluslararası fuarlarda ülkemizi temsil etmiştir.

Ald Tekstil A.Ş.  bayan, erkek, çocuk dokuma üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. 10 bin m² alan üzerindeki kendi tesislerinde 70 çalışanıyla yıllık 8 milyon m² üretim kapasitesine sahip olan firmamız dünyaya kumaş üretimimizi gerçekleştirmeye büyük bir enerji ile devam etmektedir. Firmamız müşteri tatmini bilinci ile hizmet vermeyi, katma değer  yaratarak, AR-GE çalışmalarıyla en hızlı servisi vermeyi görev edinmiştir. Sürekli yenilikçi olan firmamız kaliteden ödün vermeden moda trendlerine uygun koleksiyon hazırlamaktadır. Üretim aşamasında doğaya saygı ve sürdürülebilirlik en dikkat ettiğimiz unsurlardan olup müşterilerimiz ile uzun süreli işbirliği ve memnuniyet esaslarımızdandır. Inditex (Zara) grubundan tam onaylı olan firmamız, BCI, Ecovera, Organic, Recycled, Tencel, Modal ve birçok sertifikalara sahiptir. Üretim gruplarımız arasında pamuk, viskon, polyester poly/pamuk, karışımlı  kumaşlar , tencel, modal ve türevleri bulunmaktadır..

 

VİZYONUMUZ

ALD Tekstil, her gün gelişen dünyayı takip ederek, moda trendlerine uygun, müşterileri ile uzun sürekliği iş birliği ile dünya tekstiline yön vermeyi hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Misyon
ALD Tekstil, dünya ülkelerine ve ihtiyaçlarına uygun üretim yaparken, doğaya ve insana saygı felsefesi ile müşterilerinin taleplerine uygun koleksiyonları üretmektedir. 

0 +

MÜŞTERİ

0 +

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

0 +

Sektörel ÖDÜL

0 +

ÜLKE İLE TİCARET

POLY-PAMUK KUMAŞLAR

Polyester ve pamuk karışımından oluşan bu kumaşları; Terikoton, Vual, Dacron, Cvc ve Şamre türleri oluşturmaktadır.

Daha Fazla

POLYESTER KUMAŞLAR

Bu ürün grubumuzun başlıcaları; Jessica, High Multi Chiffon, Bubbyl Girl, Fuji Crepe, Queen Crepe, Cupra Saten, Tree Skin,Yoryu, Penang, Maroken, Bubbly Chiffon ve Velvet.. oluşturmaktadır.

Daha Fazla

PAMUKLU KUMAŞLAR

Pamuklu kumaşlarımız arasında tel Poplin Pamuklu, Poplin Likra , Poplin Vual ve Poplin Saten kumaşlar vb. bulunmaktadır.

Daha Fazla

VİSKON KUMAŞLAR

We engage with policy-makers, regulators, opinion formers and all levels of government to make. Viskon kumaş çeşitlerimizi, Viskon Crinkle kumaşlar ve Maroken kumaşlar oluşturmaktadır.

Daha Fazla

KUMAŞLAR

Pamuk
Viskon
Polyester
Polyester Pamuk
Floş

İletişim Formu

    BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

    ALD TEKSTİL® Copyright © 2020 Designed by KuterPR.